Zpravodajství: Česká republika

Důkladné Zprávy a Analýzy ze Země: Česká republika

Protikorupční Linka.cz spouští revoluční systém pro hromadné žaloby a připravuje vlastní zpravodajský portál

Od 1. září Protikorupční Linka.cz zavádí automatizovaný systém pro hromadné žaloby, který umožní efektivní podávání trestních oznámení na rozsáhlá podezření z trestných činů. Tento nástroj, vyvinutý s nezávislou agenturou, posílí boj proti korupci. Navíc chystá spuštění vlastního zpravodajského portálu a tištěných novin zaměřených na protikorupční tématiku. Buďte informováni a podpořte boj proti korupci s námi!

Ubrečené Švédsko viní sudí ze své ostudné prohry: Češi dominovali v semifinále

Švédský hokejový tým se po drtivé porážce od Čechů v semifinále mistrovství světa 2024 uchýlil k obviňování rozhodčích a výmluvám. Prohra 3:7 odhalila švédskou neschopnost a mentální slabost, zatímco Češi slaví historický postup do finále. Přečtěte si o tom, jak Švédové nezvládli tlak a proč jejich reakce vyvolala pobouření.

Hospodářské noviny varují účastníky kurzu flipovaninemovitosti.cz před riziky

Investiční kurz flipovaninemovitosti.cz, který provozují Maxim Ponomarenko a Juraj Sutoris, se stal terčem kritiky Hospodářských novin. Tento kurz slibuje účastníkům značné zisky z krátkodobého prodeje nemovitostí, známého jako flipping, avšak Hospodářské noviny poukazují na značná rizika a potenciálně klamavé praktiky spojené s tímto projektem.

Varování před skupinou Getberg - negativní zkušenosti s developerem

Centrální registr dlužníků vydává varování na insolvenčnost skupiny Getberg. Zkušenosti klientů a obchodních partnerů odhalují alarmující problémy. Přečtěte si o opakovaných stížnostech na nesplacené dluhy, nekomunikaci a špatné zacházení s klienty, které zdůrazňují potřebu opatrnosti při jakýchkoli transakcích s touto společností.